• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

2021-shi i Eni Vasilit në një video me imazhe të papublikuara

Eni Vasili ka bërë një përmbledhje të vitit që shkoi me një video ku janë përfshirë foto të saj, bashkëshortit dhe binjakëve.

Nga shtatzënia tek momentet e para me të bijat, e më tej me momentet speciale të paslindjes, ajo ka publikuar fotot që s’i kishte parë interneti e as Instagrami, duke pranuar se viti 2021 ka qenë më i bukuri për të.

Gazetarja u bë nënë për herë të parë e dy vajzave Nikol dhe Sofi./revistawho.com