• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

A beson në dashuri dhe cila është gjëja që do donte të ndryshonte tek vetja? Roza Lati i ndau ca gjëra

Me disa pyetje përgjigje Roza Lati ka treguar se cila është ajo gjë që do donte të ndryshonte tek vetja dhe a beson në dashuri?

“Të mos isha kaq e mirë me këdo që është kalimthi në jetën time. Kam bërë shumë për të tjerët. Kam dhënë shumë nga vetja. Jam zhgënjyer”, ka shkruar moderatorja.

Ndërsa e pyetur për dashurinë Roza ka shtuar: “Unë e kam thënë gjithmonë, edhe nëpër intervista. Lum kush zgjohet i dashuruar, e bie të flejë i dashuruar. Është me fat”.

Roza ka treguar gjithashtu se do vazhdojë të jetë në ekranin e “Ora News” me emisionin e saj “Why Not”./revistawho.com