• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Affleck akuzon J.Lo për krizën në karrierë

Ben Affleck vazhdon të rikujtojë Jennifer Lopez. Çifti ishte në lidhje për 18 muaj gjatë viteve 2002-2004 dhe pritej që të martoheshin, mirëpo u ndanë. Aktori ka treguar se për shkak të lidhjes me J.Lo karriera e tij ishte në krizë. “Isha ndarë me Jennifer Lopez dhe kisha tre apo katër filma radhazi që dështuan”-ka thënë 43-vjeçari. Megjithatë, Affleck ia doli që të rimëkëmbej dhe t’i kthente gjërat pozitivisht duke bërë filma të suksesshëm, si “Gone Baby Gone” e “The Toën”, ndërsa filmi “Argo” fitoi Oscar./opinion.al