• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

As Rita Ora nuk i reziston trendit më të ri të tatuazheve, ja çfarë ka bërë kësaj here këngëtarja

Për të gjithë adhuruesit e tatuazheve ka një lajm të mirë. Trendi më i ri i tatuazheve minimaliste po pëlqehet nga të gjithë, madje dhe nga të famshmit.

Pas Kaia Gerber që tregoi tatuazhim e saj elegant në shpatull, edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora nuk i ka rezistuar këtij trendi të ri. Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo ka zbuluar se në trupin e saj ka shtuar 3 tatuazhe.

Një hënë dhe një kryq, shoqëruar nga një fjalë që lexon “Power”, pra fuqi.

Tani erdhi pranvera dhe ka shumë personazhe që eksperimentojnë me tatuazhet dhe ku ka më mirë se tatuazhet minimaliste, por që mbartin kuptim të madh.