• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aventura sekrete e Kylie Jenner (FOTO)

Kylie Jenner duket se ka ndërmarrë një udhëtim relaksues me miqtë e saj. Nga disa foto të postuara në ‘Instagram’, 18-vjeçarja ka treguar se është larguar nga jeta e zhurmshme dhe angazhimet e shumta në një destinacion që ka preferuar ta mbajë sekret.