• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Barku jashtë trend, ja kombinimet që sjellin vajzat e ekranit

Të nxjerrësh barkun jashtë nuk është më ekzagjerim, por mënyrë shumë e mirë për t’u dukur bukur. Teksa ky tend herë zhduket dhe herë rikthehet, këtë sezon ka ardhur koha që të ekspozoni pak nga barku juaj i sheshtë. Vajzat e njohura të showbiz-it na tregojnë disa mënyra kombinimi që do ju bëjnë të dukeni plot stil. Mjafton të jeni të mbuluara nga këmbët ose krahët për të mos patur ftohtë./revistawho