• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Bashkëshorti i saj u nda nga jeta një vit më parë, Celine gjen dashurinë përsëri

Bashkëshorti i saj u nda nga jeta një vit më parë, por mesa duket fati i ka buzëqeshur sërish këngëtares së njohur. Bëhet fjalë për Celine Dion, këngëtaren e njohur të hitit “My heart will go on”. Dashuria e ka çuar në krahët e balerinit, Pepe Munoz i cili duket marrëzisht i dashuruar më të. Në fakt e habitshme pasi ajo tha që do mbetej femër e vetëm 1 mashkulli. Epo dashuria është e verbër thonë! Pavarësisht diferencës prej 17 vitesh ata kanë gjetur harmoninë dhe lumturinë në një lidhje.