• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

“Bën sikur i ka vdekur burri”. Donaldi dhe Einxhel debatojnë ashpër

Eleminimi i Dagz vazhdon të jetë mollë sherri mes Einxhel dhe Donaldit e Beatrix. Einxhel ka shprehur zhgënjim që çifti nuk e shpëtoi Dagz, por zgjodhën të nxirrnin nga zinxhiri Tanin dhe Egzonën.

Sot në spektakël Donaldi u shpreh: “Kam parë një Einxhel në fillim, kam parë një Einxhel me Dagz dhe kam parë një Einxhel krejt ndryshe nga fillimi”.

Donaldi vazhdoi me fjalët dhe e quajti “të ve” duke cilësuar që bën “sikur i ka vdekur burri”, kaq u desh që Einxhel ta quajë të neveritshëm dhe pas ndërhyrje së Trixën, Einxhel i tha që Donaldi e ka përdorur.

“Ti ku e di, ai edhe ty mund të të ketë përdorur”, u shpreh moderatorja./revistawho.com