• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Beyonce bën ‘Xing’ me Era Istrefin, veshin sandalet me çmim marramendës

Kur diçka është e bukur dhe trendi ndodh që ta shohim të veshur tek më shumë se një person. Kjo gjë nuk ndodh vetëm me njerëzit e thjeshtë por edhe me personazhe të njohur të ekranit. Një gjë të tillë e kanë bërë edhe me dy këngëtaret e njohura Beyonce dhe Era istrefi. Ishte Era e para e cila i veshi në klipin e këngës së botërorit 2018, të kombinuara me një palë pantallona të shkurtra të cilat i shkonin shumë përshtat.

Së fundmi sandalet e zeza me pupla, ja pamë të veshura mbrëmjen e kaluar Beyonces. Pas koncertit që mbajti me bashkëshortin Jay-Z në Amsterdam, u shfaq në Londër për të festuar suksesin. Ylli botëror i ka kombinuar me një fustan të zi velvet.

Sandalet janë të firmës së njohur “Saint Laurent” dhe kushtojnë 1042 dollarë./revistawho.com