• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blac Chyna akuzon Kylie Jenner se i ka vjedhur emisionin

Kylie Jenner ka vendosur të fillojë një emision gatimi, diçka që Blac Chyna e ka bërë për disa muaj në rrjete sociale. Kylie postoi episodin e pare të ‘Cooking with Kylie’ në profilin e saj. Menjëherë ka reaguar Blac Chyna që ka postuar pas disa minutash video duke gatuar me shkrimin “Bitch bye..Cooking with Chyna”. Duhet thënë se titujt e emisioneve janë njësoj dhe Blac mund të jetë acaruar me të drejtë. Vjazat janë bërë shpesh pjesë e rrjeteve sociale për rivalitetin e tyre, pasi Tyga, babai w fëmijës së Blac, tashmë është në një lidhje me Kylie-n.