• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Bora Zemani ua jep kështu lamtumirën pushimeve të saj!

“Përputhen” do të nisë shumë shpejt dhe Bora Zemani po bëhet gati për sezonin e ri televiziv.
Pas një vere të gjatë, si kjo e sivjetshmja kthimi në punë mund të jetë një sfidë më vete për shumë prej nesh, sidomos për ata që e adhurojnë dhe e kanë shijuar në maksimum detin.

Teksa pyet ndjekësit e saj nëse po i vijojnë ende pushimet, Bora ka zgjedhur disa foto me rroba banje për t’i thënë lamtumirë verës së saj dhe “mirëserdhe” punë./revistawho.com