• youuinsttaaffccbb
TEST
Evente, Fotot

Brenda festës së 1-vjetorit të “S.Oliver”, ja personazhet që morën pjesë

“S.Oliver”, brand-i shumë i famshëm i veshjeve në Gjermani, e më gjerë në Europë, që operon prej një viti edhe në tregun shqiptar me dyqanin e tij ekskluziv në qendrën tregtare TEG, mblodhi në një festë për 1-vjetorin personazhe të njohur në botën e modës dhe jo vetëm. Figura të dashura të ekranit, e bashkë me ta edhe njerëz të biznesit, medias, etj, u takuan së bashku një pasdite për të bërë gëzuar për rrugëtimin e markës së njohur gjermane në Shqipëri.

Emra të tillë si: Fjodora Fjora, Irma Libohova, Ardi Asllani, Anjeza Maja, Estela Ujka, Çiljeta Xhilaga, Roza Lati, Isida Mollaymeri, Fatma Methasani, Stela Sallaku, Odeta Banushaj, Fatma Haxhialiu, etj, provuan veshjet e firmës së njohur dhe premtuan që do të rikthehen, jo më për një event, por për të bërë blerjet e radhës në “S.Oliver”. / revistawho.com