• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Calvin Harris nxjerr në shitje shtëpinë me vlerë marramendëse

Calvin Harris mori vëmendjen e mediave me blerjen e fundit që kap vlerën e 13.8 milionë dollarëve për një pronë boshe, ndërsa tani ka nxjerrë në shitje një nga shtëpitë e tij. Bëhet fjalë për vilën në ‘Hollywood Hills’ që do e blejë personi i cili do të jetë i gatshëm të paguajë 5.75 milionë dollarë. Shtëpia madhështore ka 6 dhoma gjumi, pishinë dhe bar privat në brendësi.

Dj më i paguar në botë e ka blerë këtë shtëpi në 2017-ën, por mesa duket nuk e pëlqen më, kështu që të gjitha paratë e fituara nga shitja do i shpenzojë për rregullimin e pronës së re që ka blerë. /revistawho.com