• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Çanta e Jennifer Lawrence merr vëmendjen kryesore gjatë drekës me të dashurin

Jennifer Lawrence është fotografuar së fundmi në New York gjatë një dreke me të dashurin e saj. Gjatë kësaj daljeje publike, më shumë se gjithçka tjetër ra në sy pamja perfekte e aktores, e cila u shfaq e kombinuar bukur me një pallto, pantallona me kuadrate dhe taka.

On brand: Jennifer Lawrence was all about Dior while out in New York with beau Cooke Maroney on Monday

Ndërkohë që çanta e saj mori vëmendje të veçantë. Ajo është një nga ambasadoret kryesore të ‘Dior’ dhe nuk mund të mungonte një aksesor nga firma e njohur.

Around the color-block: She also wore a dark colorblocked coat from Dior's Pre-Fall 2019 collection

Çanta që ajo mbante kap vlerën e 4000 dollarëve dhe është një nga prodhimet e fundit të markës së njohur. Me këtë çantë, por në të tjera versione janë fotografuar edhe Kylie Jenner dhe Blake Lively./revistawho.com

It bag: Proving it was quite the hot item, Kylie Jenner also rocked a version of the Dior saddle bag back in November 2018

Giddy up! Fashionista  Blake Lively has also been seen rocking the equestrian-inspired accessory. The starlet is seen in Paris in September 2018 above