• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Çfarë mund të bëjë një artist për hir të dashurisë? Këtë e zbulon më mirë Nicki Minaj

Reperja Nicki Minaj ka publikuar në rrjetin social ‘Twitter’ një shkrim ku shprehet se ajo do të tërhiqet nga muzika për të nisur një familje. Të gjithë fansat e saj janë shokuar nga kjo deklaratë dhe nuk arrijnë ta besojnë ende vendimin e reperes, i cili ka qenë jo pak surprizues. Ata kanë lënë një sërë komentesh ku i kanë kërkuar Nicki-t të mos bëjë shaka të tilla. Ky shkrim i reperes erdhi disa javë pasi ajo rinovoi liçensën e martesës me Kenneth Petty. Së fundmi Nicki Minaj ndryshoi emrin e llogarisë së saj në ‘Twitter’ nga ‘Ms.Minaj’ në ‘Mrs.Petty’./revistawho.com