• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Chris Brown nuk e ka harruar Rihannën, zbuloni çfarë i ka dhuruar për Shën Valentin

Mesa duket Rihanna është një femër që nuk harrohet lehtë. Këtë e dëshmon gjesti i ish të dashurit të saj Chris Brown. Reperi i ka dërguar Rihannës dhe mamasë së saj një buqetë me lule për ditën e Shën Valentinit. Burime thonë se kjo ishte e pakta gjë që mund të bënte reperi për dy gra që e kanë respektuar. Të dërgosh lule mund të jetë romantike, por mos shpresoni. Ata nuk do kthehen bashkë sepse Chris e bën këtë gjë për Valentin çdo ish të dashure./revistawho.com