• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Cila nga këto këngëtare shqiptare është më e famshme?!

Ato janë të treja shumë të famshme ndërkombëtarisht. Të treja janë shqiptare dhe numërojnë shumë fansa anë e mbanë botës. Por a jeni kuriozë të dini se cila prej tyre është më e famshme në Instagram?! Era Istrefi është më e ndjekur se koleget e saj, Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

image image image