• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ç’ndodhi pas videos së plasjes së ujërave? E tregon vetë Sara

Pak ditë më parë Sara i punoi Ledrit një rreng që mori vëmendjen e të gjithë rrjetit dhe arriti në 1 milion shikime vetëm në profilin në Instagram të saj. Ledri mbeti shumë i mërzitur nga ky rreng e këtë e tregon sot Sara, në një bashkëbisedim me ndjekësit. Sara tregon se Ledri po e priste me aq padurim të bijën sa kur mësoi se ishte thjesht një rreng, u mërzit.

“Tani do ishim në spital”, “Tani do e kishim në krahë”, “Tani do e kishim parë”-kanë qenë fjalët e reperit, i cili i ka kushtuar edhe një këngë të bijës.

Sara ka treguar gjithashtu se Ledri nuk ka tentuar ende t’i bëjë ndonjë rreng asaj dhe se do ta ketë shumë të vështirë.