• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dëshironi të dukeni plot stil gjatë shtatzënisë, këto janë këshillat e Chiara Ferragni

Periudha e shtatzënisë është një ndryshim shumë i madh për çdo nënë. Shtimi i kileve, ndryshimet në format trupore janë disa arsye për të cilat shqetësohen të gjitha. Pas muajit të 4 barku fillon të rritet dhe menjëherë duhet të filloni të ndryshoni garderobën. Veshjet që do të zgjidhni duhet të jenë të përshtatshme për shtatzëninë dhe pse jo, t’ju bëjnë të dukeni bukur. E kush më mirë se sa bloggerja italiane, Chiara Ferragni mund t’ju japë disa këshilla? Më poshtë po ju tregojmë veshjet që blogerja ka përdorur gjatë shtatzënisë së saj të parë.