• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dhuratat për Kylie Jenner nuk kanë fund, partneri e surprizon sërish

Travis Scott ka arritur t’i befasojë të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale me dhuratën që i ka bërë partneres së tij, Kylie Jenner për ditëlindjen e saj të 22-të. Ndryshe nga viti i kaluar ku reperi i dhuroi Jenner një makinë ‘Rolls Royce’, kësaj here ai i dhuroi miliarders së famshme një varëse të mbuluar me diamante me logon e saj të kozmetikës, e cila i habiti të gjithë fansat e dyshes.

Aktualisht Kylie është duke festuar ditëlindjen e saj në një jaht super luksoz së bashku me familjen dhe miqtë e saj në një udhëtim nëpër Evropë./revistawho.com