• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dikur miq, Kanye West del hapur kundër Trump në Javën e Modës në New York

Pak ditë para inagurimit të Trump si president, Kanye West u pa të mbështeste presidentin e ri, madje u përfol se ai do të këndonte në mbrëmjen e inagurimit, por nuk ndodhi kështu. Miqësia e tyre u prish dhe reperi tashmë ka dalë kundër Trump. Në Javën e Modës në Paris me koleksionin e tij Yeezy, Kanye ka marrë si modele një vajzë me shami. Të nxjerrësh një modele myslimane të sfilojë në Javën e Modës tregon se Kanye është gjithashtu kundra urdhërit të Trump për të ndaluar hyrjen e myslimaneve në SHBA./revistawho.com