• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditëlindja e këngëtarit të njohur bën bashkë VIP-at, vëmendjen e merr Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ishte e ftuar në ditëlindjen e 40-të të John Legend. Ajo ishte e veshur e gjitha me të zeza, ndërsa flokët i kishte të kapura bisht. Me këtë stil ajo i mahniti të gjithë dhe kjo u vu re nga komentet që vijuan më pas.

Në festën e ditëlindjes së John, mbizotëronte ngjyra e artë dhe e zezë. Gruaja e tij u shfaq me një fustan ngjyrë ari metalik, duke mos dalë kështu nga kodi i veshjes të vendosur në festë.

Veshjet nga personazhet VIP ishin të ndryshme dhe nga më të bukurat, por Kourtney dalloi pasi gjithmonë ka rritur të fitojë vëmendjen me stilin e saj.

Të gjithë janë shumë kureshtarë se çfarë do të veshë ajo në eventin e ardhshëm, pasi di gjithmonë të surprizojë me pamjen e saj./revistawho.com