• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Dj Sardi bëhet baba për herë të parë, publikon foton dhe emrin e djalit

Sardi Shehu është bërë baba për herë të parë dhe foton e publikoi në profilin e tij në Instagram para pak minutash.

“E gjithë bota m’u shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu. 22.02.2022”, shkruan Dj i njohur duke zbuluar kështu emrin e të voglit.

Foshnja erdhi në jetë sot dhe foto e parë me të transmeton vetëm emocion./revistawho.com