• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Donaldi dhe Beatrix duhet të ndahen, të paktën për momentin

Beatrix ka dalë nga shtëpia e Big Brother VIP. Ajo ishte në televotim me Einxhel dhe Donaldin, por publiku votoi që të largohej. Këngëtarja e njohur u përcoll me lot dhe e mallëngjyer nga banorët pas javësh të tëra qëndrimi. Një shpresë e vogël për të vlen nga bileta e kthimit që do hapet në studio, pasi mund të ketë një rikthim të saj./revistawho.com