• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Donaldi i prekur pas daljes së Trixës: Kam frikë për të jashtë

Beatrix Ramosaj u largua nga Big Brother VIP dje dhe personi që po e vuan më shumë është partneri i saj, Donaldi.

Pas daljes së saj, aktori ka rrëfyer para banorëve se e kishte ndjerë se mund të dilte ai ose këngëtarja.

“Sa çudi po më duket që s’është Trixa. E vetmja frikë që kam për të është pjesa jashtë, aty e kam mendjen”, është shprehur ai.

Beatrix ishte në nominim me Einxhel dhe Donaldin, por publiku e largoi dhe nuk pati fatin të kishte biletë kthimi.