• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dren Abazi: Nuk jam lidhur me ish të fejuarën e DJ Blunt

Disa javë pas publikimi të një lajmi që njoftonte për lidhjen e re të këngëtarit Dren Abazi, vjen edhe reagimi i tij. Në media u përfol se këngëtari nga Kosova kishte nisur një romancë me stilisten Yllka Brada, ish e fejuara e Dj Blunt. Dreni ka mohuar gjithçka. “Unë jam mësuar të shkruajnë për mua ‘non-stop’ sidomos për këtë pjesë. Gjithmonë kam qenë në faqet e para. Absolutish nuk është i vërtetë lajmi për lidhjen me Yllkën. E kam shoqe. Ne kemi rastisur në të njëjtën kohë në Paris, dhe unë kam reklamuar disa veshje të koleksioni të saj të ri”, ka thënë ai në një rrëfim për emsionin “Express”.