• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Dua Lipa dhe Elvana Gjata në Grammy’s, Dafina zgjedh më të mirën (FOTO)

Ceremonia e Grammy’s u komentua gjatë këtë vit për shkak të marrjes pjesë të artistes shqiptare, Elvana Gjata e cila shkonte për herë të parë në një event kaq të rëndësishëm ndërkombëtar. E duket se Grammy’s e ka ndjekur edhe Dafina e cila ka dhënë mendimin e saj se kush ishte më e mira, Dua apo Elvana. Po qarkullon një fotografi ku shihet komenti i Dafinës e cila ka zgjedhur Duan si më të mirën. Këngëtarja e konsideron Duan motër gjaku siç shprehet në fotografitë ku janë bashkë kështu që pritej zgjedhja e saj.