• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

‘Duplex’ mbyll sezonin televiziv, të ftuar dy këngëtarë shumë të dashur për ju

‘Duplex’ mbyll sezonin televiziv këtë të shtunë dhe sërish do ketë shumë surpriza. Humorit dhe të qeshurave që dhurohen çdo të shtunë nga teatri i ‘Klan Tv’ në ekranin tuaj, do i shtohen edhe këtë puntatë të ftuar specialë. Për t’i mbyllur sa më bukur këto muaj të lodhshëm pune, të ftuar do të jenë Soni Malaj dhe Renis Gjoka, dy këngëtarët që gjithmonë e ndezin skenën.

Këtë herë, ata do i shohim në një profil shumë ndryshe nga i zakonshmi dhe me siguri do ju surprizojnë me aktrimin. E shtuna është pranë dhe argëtimin që ju duhet e dhurojnë vetëm aktorët e njohur të humorit.

Kujtojmë se kjo puntatë do jetë mbyllja e ‘Duplex-it’ për këtë sezon, por rikthimi do të jetë në shtator me të tjera supriza. /revistawho.com