• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E gjeni dot kush është këngëtarja në foto? Sot është 50 vjeç

Celine Dion është padyshim këngëtarja më e njohur në botë. Kënga e saj ‘My heart will go on’ është e pavdekshme dhe këndohet edhe sot pas kaq shumë vitesh. Ditën e djeshme këngëtarja ka festuar ditëlindjen e 50-të dhe ka ndarë me të gjithë disa foto nga fëmijëria dhe rinia. E bukur atëherë, e bukur tani, duket sikur koha për të ka ndaluar./revistawho.com

 

It's in her blood: The pretty brunette is still a child as she clutches a microphone and sings her heart out 

Recording star: Celine reads from music  and sings into a much larger microphone

Getting a start The hitmaker sings with one of her brothers playing a Hammond organ

Teen trip: The singer looked very different as a 14-year-old on her first trip to Paris, wearing a short sleeved white blouse, a red skirt plus white shoes and socks.

Modern star: Celine at the 83rd Academy Awards at the Kodak Theatre in Hollywood, in 2011