• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E mbani mend “Mariçuin”? Shikoni si duket ajo tani (FOTO)

Të gjithë e mbajnë mend telenovelën “Kujdes nga ëngëlli” të transmetuar në Vizion Plus disa vite më parë. Dhe sigurisht e mbani mend edhe aktoren kryesore Maite Perroni me emrin “Mariçui”. Kanë kaluar tashmë 10 vite nga transmetimi i telenovelës dhe aktorja ka ndryshuar. Ajo tashmë është 33 vjeç dhe luan në serialet më të fundit meksikan./revistawho.com