• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Emina Çunmulaj tregon dhimbjet e shtatzënisë, përballet me problemin më të madh të të gjitha grave

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj për pak ditë pret të bëhet nënë për herë të dytë. Edhe pse shtatzënë Emina Çunmulaj mundohet që të kalojë sa më shumë kohë dhe të tregojë përkujdesje edhe për vajzën e saj 2-vjeçare Ella Faria. Por pavarësisht se është shumë aktive edhe Emina si të gjitha gratë shtatzëna po kalon pak kohë të vështirë këto ditë.

Ditën e sotme ajo ka postuar një fotografi në ‘InstaStory’ ku duket e shtrirë në shtrat dhe me barkun e rrumbullakosur. “Dikush po më fal një kohë shumë të vështirë, të lutem tregohu i sjellshëm”, – ka shkruar Emina, duke treguar problemin e madh me shtatzëninë.

Modelja shqiptare edhe pse pritet të lindë shumë shpejt, ajo nuk e ka treguar ende për publikun gjininë e fëmijës. /revistawho.com