• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Familja Kardashian, del lakuriq edhe vajza e madhe

Kourtney Kardashian motra më e madhe e Kardashianëve së fundmi ka qenë pjesë e medieve rozë për shkak të disa fotove të cilat kanë përfshirw rrjete sociale, transmeton “Indeksonline”. Nëna e dy fëmijëve është shfaqur krejtwsisht nudo, dhe nuk ka hezituar të marrë poza nga më të ndryshmet. Mw herwt 36- vjeccarja wshtw pwrfolur pwr njw lidhje dashurie me yllin e muzikws pop Justin Bieber, por lajmi ka mbetur nw formwn e thashethemit, pasi asnjwri prej tw dyve nuk e ka konfirmuar.

2E7BF96A00000578-3320028-image-m-3_14476533301462E7BF7DD00000578-3320028-image-m-8_14476533843192E7BF96A00000578-3320028-image-m-3_1447653330146