• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Festa e çmendur e Paris Hilton, shkëmben puthje të nxehta me një djalë misterioz

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Edhe këtë përvjetor, Paris Hilton vendosi ta festojë me miqtë. Ajo kishte organizuar një festë, momentet gjatë të cilës i postoi në Snapchat, por ajo që vihet re është prania e një djali simpatik me të cilin Paris shkëmben puthje. Këngëtarja dhe aktorja kishte veshur një fustan të qendisur me një peliçe. Paris dhe miqtë e saj festuan në Manhattan./revistawho.com