• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Flet prostituta: I shpëtova jetën basketbollistit Lamar Odom

“Nuk kam bërë asgjë të keqe, i shpëtova jetën atij”, ka thënë njëra nga dy biondet që ishin në dhomën e basketbollistit Lamar Odom, gjatë kohës kur ai humbi vetëdijen nga mbidoza me drogë, transmeton Indeksonline. Njëra nga vajzat, Monica vendosi ta thyejë heshtjen e të flasë për Daily Mail Online, duke u shprehur se ajo thjeshtë i shpëtoi jetën basketbollistit. Dy biondet, Monica Monroe dhe Ryder, kishin ikur nga bordello duke mos pranuar që të flasin për gjendjen e ish-yllit të NBA’së, transmeton Indeksonline. Mirëpo ishte Monica ajo e cila vendosi që të zbulojë të vërtetën për Lamar. Ajo ka konfirmuar gjithashtu se shkak i gjendjes së Lamar ishte kokaina, e cila i shkaktoi atij humbje të vetëdijes dhe shkumë nga goja.

foto22D91FC4E00000578-3279770-image-a-39_1445287219534