• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Lajme, Seks

FOTO +18/ Klubi i seksit ku anëtarësimi kushton… 1 milion dollarë

Nëse doni të anëtarësoheni në një prej klubeve më ekskluzive të seksit në botë, atëherë duhet të paguani… plot 1 milion dollarë. Në këtë mënyrë do bëheni anëtar i përjetshëm i klubit të orgjive në Nju Jork.

SNCTM organizon çdo muaj maskerada erotike në Nju Jork, Los Anxhelos dhe në Londër. Themeluesi i klubit, Damon Lawner thotë se ka shitur karta anëtarësimi për 500 mijë dollarë, shkruan “bota sot”.

Por tani shifrat janë rritur.

Anëtarësimi i përjetshëm në këtë klub ju siguron akses në të gjitha festat si dhe një këshilltare erotike 24/7, e cila të mëson gjithçka për seksin, që nga katërshat, bondazhin, etj.

Ceremonia e nisjes do organizohet në 9 shtator.

Image