• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Blerina Bombaj fillon punë të re, ja ku do ta shihni dietologen e njohur

Gjithmonë shumë e kujdesshme dhe gjithmonë tepër në formë. Këshillat e dietologes së njohur, Blerina Bombaj, janë gjithmonë të vlefshme për shëndetin tonë. E që sot Bombajn mund ta takoni edhe në ambientet e “Qëndrës Spitalore Nënë Tereza”. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur ajo përmes rrjeteve sociale, ku shprehet se e dashuron punën e saj të re. “Uniformë e re, angazhim i ri, sfida të reja”-shkruan ajo./revistawho.com

Uniforma e re, angazhim i ri, sfida te reja #lovingmyjob

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on