• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/ Ermal Mamaqi kërkon të martojë Elita Rudin

Ermal Mamaqi njihet si një prej fytyrave publike më komike shqiptare.
Ai është parë në një postim të bukuroshes shqiptare, Elita Rudi, në ambientet e dyqanit të gruas së Ermalit, Amit.
Në këtë postim, Elita ka zbuluar një detaj interesant nga takimi i tyre, i cili natyrisht se ishte komik.

“Ermal Mamaqi po munohet të më bind që të martohem. Si thoni ju?”, ka shkruar Elita në foton me Ermalin në rrjetin social Instagram.
Elita sigurisht se ende s’po menon të martohet, ndonëse ka qenë e lidhur me disa emra të njohur, ka pasur një lidhje serioze me bashkjetesë me basketbollistin Dardan Berisha dhe është përfolur shumë për një aferë të saj me sulmuesin e kombëtares shqiptare, Bekim Balaj. /Telegrafi/

A photo posted by Elita Rudi (@elita.rudi) on