• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Historia e seksit që ndau dy ‘motra’!

Ato ishin dy shoqe shumë të ngushta dhe e konsideronin njëra-tjetrën motër. Por një histori seksi i ka ndarë ato. Zhytësja 20-vjeçare Ingrid Oliveira një natë përpara garës në Lojërat Olimpike, ku do të notonte bashkë me shoqen e saj të ngushtë, e përzuri këtë të fundit nga dhoma në Fshatin Olimpin në Rio dhe fjeti me një kanoist. Nëna e shoqes së 20-vjeçares, ka thënë se vajzat ishin si motra, edhe pse ziheshin shpesh. Vajzat përfunduan në vend të fundit në garën e zhytjeve sinkronizuara 10m, duke shkaktuar zemërimin e Giovanna Pedroso e cila e bëri publike incidentin e një nate më parë. Edhe trajneri i Ingrid Andreia da Silva komentoi skandalin duke kritikuar mungesën e fokusit tek zhytësja pak orë para garës në një nga ditët më të rëndësishme të karrierës së saj.

371092D300000578-3741221-Pedroso_left_and_Oliveira_right_compete_at_the_Maria_Lenk_Aquati-a-150_1471276427502

3741046900000578-3742853-image-a-4_1471334441281

3741415300000578-3741221-image-a-169_1471276925816