• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Marc Anthony prezanton të dashurën 27 vite më të re, shikoni sa seksi është ajo

Marc Anthony duket se nuk e harxhon kohën kot, teksa është parë në shoqërinë e një modeleje 21-vjeçare. Sipas raportimit ekskluziv të TMZ, këngëtari 48-vjeçar në fakt është lidhur me Mariana Doëning, modelen e Wilhelmina Miami disa muaj para se të ndahej nga bashkëshortja e tij. Ata janë takuar në një festë, dhe dëshmitarët thonë se ajo ra menjëherë në sy të Anthony, dhe shkëmbyen numrat e telefonit. Ai ka telefonuar Marianën ditën tjetër dhe që atëherë ata janë bashkë. Ajo ka udhëtuar me të në spektaklet e tij, dhe kanë kaluar pushimet bashkë në Karaibe.