• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Nostalgji për kohën kur ishte shtatzënë, modelja shqiptare tregon barkun javë pas jave

Është ndoshta një nga periudhat më të bukura në jetën e femrës, teksa pret me emocion ardhjen në jetë të bebes që mban në bark. E duket se modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, ka nostalgji për atë kohë. Ajo ka postuar foto të barkut të saj gjatë javëve të shtatzënisë. “Bekimi i të mbajturit ty në bark ka qenë privilegji më i madh. Ella Faria të dua”-shkruan Emina për të voglën e saj, e cila dhe pak ditë bën 1-vjeç./revistawho.com