• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTO/ Xhemi Shehu bëhet pjesë e nismës së Albana Osmanit, kjo foto me djalin do t’ju zbukurojë ditën

Ndër të tjerësh dhe moderatorja e njohur Xhemi Shehu i është bashkuar nismës në ndihmë të fëmijëve, e idejuar nga Albana Osmani. Ajo dhe djali i saj i vogël Gabirieli kanë pozuar, shtrirë në bar duke mbajtur veshur bluzat me luledjelli.

‘Me luledjellin tim’- shkruan Xhemi bashkangjitur fotos.

Nuk mund të lëmë pa përmendur se moderatorja dhe djali ngjajnë si dy pika uji./revistawho.com