• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Foto/Evi Reçi pas eksperiencës në radio, fillon punë në një nga gazetat më prestigjioze italiane

Këngëtarja Evi Reçi ka publikuar një postim në rrjete sociale ku tregon se ka nisur një aventurë të re mediatike në redaksinë e gazetës së njohur dhe prestigjioze italiane “La Repubblica”.
Pas eksperiencës së saj në radio me emisionin e saj duket se këtë herë Evi do të provojë edhe shtypin e shkruar. Nuk dihet nëse ky angazhim i ri do t’a shkëpusë edhe më shumë Reçin nga muzika./Gazeta Express/

evi-reci_1475865363-2599810