• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

FOTOT/ Aksident në mes të Tiranës, makina del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kryeqytet. Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur jashtë saj. Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit dhe mendohet se shkaqet janë shpëjtësia e madhe e automjetit dhe lagështira në rrugë, shkruan “Opinion.al”. Ende nuk ka raportime për të plagosur apo të lënduar nga aksidenti.

2222-1-225x300

5ff35117-0227-4652-9fab-de9054e873a5-225x300

1bd00b7b-fdc3-470e-8f01-34201e397f1b-225x300