• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Fotot/ Gerta Heta ia feston kështu 1-vjetorin së bijës, falenderon mjekët

Moderatorja Gerta Heta ka patur sot një ditë të veçantë. Vajza e saj e vogël, Matea ka festuar 1 vjetorin e lindjes dhe ajo ka zgjedhur t’ia festojë në një mënyrë krejt ndryshe. ” Ne sot festuam me mjekët dhe infermierët që s’do ti harrojmë kurrë. Matea luftarakja jonë, dhurata më e bukur sot 1 vjeç”, shkruan Heta në rrjetet sociale. Nje vit më parë Gerta Heta priste të bëhej nënë e dy binjakëve dhe vetëm Matea e vogël arriti të mbijetonte. Letra prekëse që ajo shkroi një vit më parë bëri xhiron e rrjeteve sociale. Kujtojmë që ajo ka gjithashtu edhe një vajzë me emrin, Luna.

image image image image image