• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

FOTOT NË BRENDËSI/ Ditët e fundit të shtatzënisë, Tuna organizon festë për pritjen e djalit

Ka mbetur edhe shumë pak nga dita kur këngëtarja e njohur, Tuna, do të sjellë në jetë vogëlushin e saj. Këtij gëzimi i ka paraprirë organizimi, i cili quhet ‘Baby Shower’. Një festë shumë e bukur dhe me detaje të veçanta. Të ftuara kanë qenë mikesha të këngëtares e sigurisht edhe personazhe të njohura.