• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Franceska Jaçe feston ditëlindjen, Zaimina i ‘rrëmben’ vëmendjen

Françeska Jaçe, një nga vajzat më të komentuara dhe më seksi të showbiz-it shqiptar ka festuar mbrëmjen e kaluar ditëlindjen e saj. Modelja ka festuar ditëlindjen në një darkë luksoze mes miqsh të ngushtë. Në këtë ditë  ajo është veshur me fustan të zi mjaft provokues dhe sensual. Françeska ka ndarë me miqtë e saj të Instagram-it disa foto, ku ka zbluar edhe të ftuarit, mirëpo duket se vëmendjen më të madhe e ka marrë mikesha e saj e ngushtë Zaimina, e cila shfaqet me një fustan të bardhë të ngushtë, i cili i tregon barkun. Të gjithë presim me pa durim ardhjen në jetë të Chloes.