• youuinsttaaffccbb
TEST
Këshilla, Lajme, Modë

Fustanet e lëkurës tendencë? Rihanna tha fjalën e fundit

Fustanet e lëkurës me shkëlqim janë tendenca më e fundit që kanë këshilluar editorët e modës. Por s’kishte si të ndodhte ndryshe, Rianna e veshi dhe shkëlqeu në  ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.

Riri kishte zgjedhur një fustan lëkure ngjyrë vishnje e errët, i kombinuar me dorashka dhe çizme të gjata në të njëjtën ngjyrë dhe material.

Vajza tashmë të gjitha mund ta kemi një fustan të tillë, lehtësisht të kombinueshëm në përditshmërinë tonë apo edhe për të dalë në mbrëmje.

Në fund të fundit e ka veshur Rihanna!

Por po ju sjellim edhe disa sugjerime të tjera sesi mund ta përqafoni këtë tendencë.