• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Gigi rrëmben vëmendjen në Javën e Modës në Milano (FOTO)

Gigi Hadid, si një prej modeleve më të kërkuara në botën e modës, nuk kishte si të mungonte në Milan Fashion Week. Gigi ka marrë të gjithë vëmendjen ditën e mërkurë me ndryshimin 3 herë të veshjes së saj. Në fillim 21 vjeçarja u shfaq me një xhins, që zor të kuptohen nëse janë pantallona apo fund. Por më pas duket se Gigi dukej më perfekte se kurrë me veshjen e radhës, duke treguar klas dhe elegancë.