• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Gjejeni për kë janë postimet e para të Dagz?

Dj Dagz doli mbrëmë nga BBV pas një televotimi të papritur. Me largimin sigurisht më e prejura qe Einxhel, me të cilën kishte nisur një histori dashurie, por asgjë nuk e ka bërë atë të shkëputet prej dashurisë.

Me postimet e para pas daljes nga izolimi në BB, Arbri ka kujtuar vetëm Einxhel. Në një foto shfaqet teksa veshur ka bluzën e saj, ndërsa në një tjetër foto shihet krah partneres dhe nënshkrimi nënkupton vetëm dashuri.

https://www.instagram.com/p/CY6hzueo1Lx/?utm_medium=copy_link

E pra Dagz vazhdon të jetë fansi më i madh i Einxhel, brenda dhe jashtë shtëpisë./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/CY7A6M_IfXQ/?utm_medium=copy_link