• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Grimieri i familjes Kardashian feston ditëlindjen në Tiranë, ja detajet (FOTO)

Grimieri i familjes Kardashian-Jenner ka festuar dje ditëlindjen e 21-të. Kjo ditëlindje për herë të parë e ka gjetur atë në Tiranë, duke festuar me familjen Hadërgjonaj. Kjo festë ka qenë surprizë për 21 vjeçarin. Sikurse është shprehur Anxhelina për mediat, kjo festë ka qenë një surprizë e vogël, një mbledhje me miqtë, sepse ishte diçka e minutës së fundit, shkruan Bordo. “Supozohej që sot të ishim në Los Angeles, por ja ku jemi. Arieli po feston 21 vjetorin e lindjes në Tiranë”, ka rrëfyer Anxhela Hadërgjonaj. Përveçse motrave Hadërgjonaj, në festë ishte edhe Alban Ramosaj dhe miq të tjerë të Arielit.